Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

René Corbeels


Voorzitter

Jeugdcoördinator hoge ringen

Vertegenwoordiger Sportieve Cel


GSM:

0495/33 00 95

Email

voorzitter@damesbasketleuven.be


Charlotte Van Den Sype


Ondervoorzitter



GSM:


Email

ondervoorzitter@damesbasketleuven.be


Ronny Geyssens


Penningmeester

Coördinator cel Financiën



GSM:

0479/36 09 90

Email

penningmeester@damesbasketleuven.be

sponsoring@damesbasketleuven.be

Carine Rummens


Secretaris

Coördinator cel Secretariaat


Secretariaat

Dekenstraat 57 3000 Leuven

GSM:

0496/78 90 32

Email

secretaris@damesbasketleuven.be

Jef Neegers


Jeugdcoördinator lage ringen

Vertegenwoordiger Sportieve Cel


Tel:

016/23.86.78

GSM:

0496/11 13 27

Email

jefn@damesbasketleuven.be

sportiefbeleid@damesbasketleuven.be


Michiel Van Dessel



GSM:


Email:

michiel@damesbasketleuven.be


Sara Timperman



GSM:


Email

sarah@damesbasketleuven.be


Dorothy Goethals



GSM:

0495/76 43 56

Email

dorothy@damesbasketleuven.be