Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

Eddy Van Avermaet


Voorzitter


GSM:

0477/41.11.63

Email

voorzitter@damesbasketleuven.be


Karin Op de Beeck


Penningmeester

Coördinator cel Financiën


GSM:

-

Email

penningmeester@damesbasketleuven.be

Carine Rummens


Secretaris

Coördinator cel Secretariaat


Secretariaat

Dekenstraat 57 3000 Leuven

GSM:

0468/14.63.32

Email

secretaris@damesbasketleuven.be

Hans Tielens


Webmaster


GSM:

0477/49.59.94

Email

webmaster@damesbasketleuven.be

Jef Neegers


Vertegenwoordiger Sportieve Cel - seniores


Tel:

016/23.86.78

GSM:

0496/11.13.27

Email

jefn@damesbasketleuven.be

sportiefbeleid@damesbasketleuven.be

Bieke De Mondt


Vertegenwoordiger Sportieve Cel - jeugd

Jeugdcoördinator


Tel:

-

GSM:

-

Email:

bieke@damesbasketleuven.be

sportiefbeleid@damesbasketleuven.be

Rudi Goossens


GSM:

-

Email

rudi@damesbasketleuven.be