Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

U12 - A

Jolien De Troij

Kato Van Bael

Laura Burssens

Lien Spaepen

Lois Conings

Marion Raus

Penélope Burssens

Rune Lanciers

Violetta Maranella

Yaelle Owona Aboudi

Sportieve begeleiding

Dieter Burssens

Ploegbegeleiding

Trainingen

Woensdag

17u30 - 19u

Vrijdag

17u30 - 19u

Eerste training: Vr 17/8


  • Kalender

  • Rangschikking


U12 - Kalender

O

Zondag

09/09/2018

11:00

Jeugd Gentson - Notre Dame

O

Zondag

09/09/2018

11:00

Amon Jeugd Gentson - Notre Dame

63-32

Zaterdag

15/09/2018

11:00

Notre Dame - BC Grimbergen

48-41

Zaterdag

22/09/2018

11:00

Notre Dame - BC Foyer Molenbeek

79-8

Zondag

30/09/2018

14:00

Jets Basket Zaventem - Notre Dame

46-26

Zondag

07/10/2018

12:00

L.S.V. Basket Landen - Notre Dame

97-23

Zaterdag

13/10/2018

14:00

Notre Dame - BC Machelen-Diegem

78-13

Woensdag

24/10/2018

18:00

Notre Dame - Notre Dame

20-87

Zondag

11/11/2018

15:00

Notre Dame - Jets Basket Zaventem

26-28

Zaterdag

17/11/2018

10:30

BC Grimbergen - Notre Dame

52-62

Zaterdag

24/11/2018

13:00

BC Foyer Molenbeek - Notre Dame

10-72

Woensdag

28/11/2018

18:00

Notre Dame - Notre Dame

81-23

Zondag

02/12/2018

12:00

Notre Dame - L.S.V. Basket Landen

23-61

Zondag

09/12/2018

11:00

BC Machelen-Diegem - Notre Dame

3-75

O

Zondag

16/12/2018

10:30

Notre Dame - Leuven Bears B

Zaterdag

19/01/2019

11:00

Notre Dame - BC Foyer Molenbeek

52-28

B

Zondag

27/01/2019

12:00

Notre Dame - BC Grimbergen

56-17

Zondag

03/02/2019

16:00

BC Grimbergen - Notre Dame

30-48

Zondag

10/02/2019

10:00

Jets Basket Zaventem - Notre Dame

43-40

Zaterdag

16/02/2019

17:00

BC Foyer Molenbeek - Notre Dame

16-50

Zaterdag

23/02/2019

09:00

Notre Dame - BC Grimbergen

49-31

Zondag

03/03/2019

12:00

Notre Dame - Jets Basket Zaventem

39-41

Zondag

10/03/2019

16:00

Notre Dame - BC Foyer Molenbeek

70-13

Zaterdag

16/03/2019

10:30

BC Grimbergen - Notre Dame

28-61

B

Zondag

17/03/2019

10:00

Notre Dame - L.S.V. Basket Landen

40-83

Zondag

31/03/2019

13:00

Notre Dame - Jets Basket Zaventem

45-40

Zaterdag

06/04/2019

13:00

BC Foyer Molenbeek - Notre Dame

28-52

Zondag

14/04/2019

14:00

Notre Dame - BC Grimbergen

55-40

T

Maandag

22/04/2019

00:00

Blue Cats Ieper

Zondag

28/04/2019

10:00

Jets Basket Zaventem - Notre Dame

T

Zaterdag

25/05/2019

00:00

Bonheiden

O

Zaterdag

25/05/2019

10:00

Notre Dame - Jeugd Gentson


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U12



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



U12 - A

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten