Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

U16 - A

Alexandra Willems

Charlotte Mal

Chiara Butera

Elyne Van Der Velpen

Kato Pauwels

Klara Stroobants

Klara Vandeuren

Nelle Jaspers

 

Sophie Van Hoof

Sportieve begeleiding

Niels Mertens

Karen Bartholomeus

Ploegbegeleiding

Trainingen

Maandag

19u - 20u30

Dinsdag

19u - 20u30

Vrijdag

19u - 20u30

Eerste training: Vr 18/8


  • Kalender

  • Rangschikking


U16 - A - Kalender

Zaterdag

02/09/2017

14:00

BC Foyer Molenbeek - Notre Dame

38-45

Woensdag

06/09/2017

19:00

Basket Lummen - Notre Dame

65-46

Zondag

10/09/2017

12:00

Notre Dame - Basket Zonhoven

31-90

Zaterdag

16/09/2017

14:00

Notre Dame - Basket Lummen

56-76

Zaterdag

23/09/2017

15:00

Hasselt BT - Notre Dame

57-48

Zaterdag

07/10/2017

15:15

Basket Zonhoven - Notre Dame

70-57

Zondag

15/10/2017

10:00

Notre Dame - BC Foyer Molenbeek

66-34

Zondag

29/10/2017

12:00

Notre Dame - Hasselt BT

54-79

Zaterdag

11/11/2017

12:40

BBC Wildcats Gavere - Notre Dame

88-50

Zondag

19/11/2017

12:00

Notre Dame - Basketbalclub Campinia Dessel-Retie

58-60

Zondag

26/11/2017

10:00

Notre Dame - Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk

61-82

B

Zaterdag

02/12/2017

15:00

Declercq Stortbeton Waregem - Notre Dame

93-33

Zondag

14/01/2018

10:00

Notre Dame - KB Oostende Bredene

60-80

Zondag

21/01/2018

10:00

Notre Dame - Blue Cats Ieper

46-70

Zondag

28/01/2018

10:00

Clem Scherpenheuvel - Notre Dame

66-62

Zondag

04/02/2018

10:00

Notre Dame - BC Foyer Molenbeek

73-62

Zondag

11/02/2018

11:00

Basketbalclub Campinia Dessel-Retie - Notre Dame

75-29

Woensdag

14/02/2018

20:15

Notre Dame - Clem Scherpenheuvel

31-70

Zaterdag

17/02/2018

14:30

B.C. Blue Stars Brugge - Notre Dame

63-70

Zondag

25/02/2018

10:00

Notre Dame - B.C. Blue Stars Brugge

B

Zondag

04/03/2018

00:00

Notre Dame - winnaar BVBM

Zondag

11/03/2018

14:00

BBC Deinze-Nazareth - Notre Dame

Zondag

18/03/2018

14:30

KB Oostende Bredene - Notre Dame

Zondag

25/03/2018

13:00

Blue Cats Ieper - Notre Dame

Zondag

08/04/2018

12:00

Notre Dame - BBC Deinze-Nazareth

Zaterdag

14/04/2018

14:00

BC Foyer Molenbeek - Notre Dame

Zondag

22/04/2018

11:00

Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk - Notre Dame

Zondag

29/04/2018

11:00

Notre Dame - BBC Wildcats Gavere


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U16 - A



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



U16 - A - Ronde 1

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

Hasselt BT

8

8

0

0

565

345

24

2

 

Zonhoven

8

6

2

0

590

356

20

3

 

Lummen

8

4

4

0

467

445

16

4

 

Notre Dame Leuven

8

2

6

0

403

509

12

5

 

Foyer Molenbeek

8

0

8

0

231

601

8