Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

U16 - A

Alexandra Willems

Alisha Stijlemans

Chiara Butera

Ellen Willems

Elyne Van Der Velpen

Julie Druppel

Lise Willems

Margot Serneels

Marthe Debels

Priscilla Katako-Mwaka

Souheyla Kadiri

Sportieve begeleiding

Ewout Himpe

Ploegbegeleiding

Trainingen

Dinsdag

19u - 20u30

Woensdag

19u - 20u30

Vrijdag

19u - 20u30

Eerste training: Vr 17/8


  • Kalender

  • Rangschikking


U16 - A - Kalender

O

Zaterdag

18/08/2018

11:00

Spirou Ladies Charleroi - Notre Dame

O

Zaterdag

01/09/2018

13:00

Belfius Namur - Notre Dame

Zondag

09/09/2018

12:00

Notre Dame - Hasselt BT

82-80

Zondag

23/09/2018

12:00

Notre Dame - Basket Lummen

47-47

Zaterdag

06/10/2018

15:00

DBC Houthalen - Notre Dame

54-68

Zaterdag

13/10/2018

16:00

Notre Dame - BBC Sint-Katelijne-Waver

57-62

Zondag

21/10/2018

13:00

Basket Lummen - Notre Dame

43-52

Zondag

04/11/2018

12:00

Notre Dame - DBC Houthalen

80-40

Woensdag

07/11/2018

19:00

Hasselt BT - Notre Dame

75-58

Zaterdag

10/11/2018

10:00

BBC Sint-Katelijne-Waver - Notre Dame

45-47

B

Zondag

18/11/2018

10:00

Notre Dame - BBC Deinze-Nazareth

49-100

Zaterdag

24/11/2018

16:30

BBC Wildcats Gavere - Notre Dame

64-62

Zondag

02/12/2018

12:00

Notre Dame - Oxaco BBC Boechout

61-41

Zondag

06/01/2019

15:00

Hasselt BT - Notre Dame

Zondag

13/01/2019

12:00

Notre Dame - BBC Sint-Katelijne-Waver

Zaterdag

19/01/2019

10:00

BBC Lyra Nila Nijlen - Notre Dame

Zaterdag

02/02/2019

11:00

Notre Dame - K-Basketteam Kortrijk

Zaterdag

09/02/2019

13:15

BBC Deinze-Nazareth - Notre Dame

Zondag

17/02/2019

12:00

Notre Dame - Bent Merkschoenen Waregem

Zaterdag

23/02/2019

14:00

Phantoms Basket Boom - Notre Dame

Zondag

03/03/2019

12:00

Notre Dame - BBC Wildcats Gavere

Zaterdag

09/03/2019

11:15

Oxaco BBC Boechout - Notre Dame

Zondag

17/03/2019

12:00

Notre Dame - Phantoms Basket Boom

Zondag

31/03/2019

12:00

Notre Dame - Hasselt BT

Zaterdag

06/04/2019

14:00

BBC Sint-Katelijne-Waver - Notre Dame

Zondag

14/04/2019

11:00

Bent Merkschoenen Waregem - Notre Dame

Zondag

28/04/2019

12:00

Notre Dame - BBC Lyra Nila Nijlen

Zondag

05/05/2019

12:00

Notre Dame - BBC Deinze-Nazareth

Zaterdag

11/05/2019

12:30

K-Basketteam Kortrijk - Notre Dame


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U16 - A



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



U16 - A - Ronde 1

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

Sint-Katelijne-Waver

8

7

1

0

515

367

22

2

 

Notre Dame Leuven

8

5

2

1

491

446

19

3

 

Hasselt BT

8

5

3

0

574

442

18

4

 

Lummen

8

2

5

1

349

449

13

5

 

Houthalen

8

0

8

0

334

559

8