Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

U14 - A

Alisha Stijlemans

Cassandra Pluvinage

Ellen De Troij

Ellen Willems

Hannah Verrelst

Julie Druppel

Lise Willems

Lou Bonroy

Marthe Debels

Sarah Goossens

 

Sarah Owona Aboudi

Sofie Devesse

Sportieve begeleiding

Danny Janssens

Ploegbegeleiding

Anne Marbais

Trainingen

Maandag

19u - 20u30

Dinsdag

19u - 20u30

Vrijdag

19u - 20u30

Eerste training: Vr 18/8


  • Kalender

  • Rangschikking


U14 A - Kalender

O

Zondag

27/08/2017

11:00

Notre Dame - Belfius Namen

51-51

Zaterdag

02/09/2017

11:00

Hasselt BT - Notre Dame

32-54

Zaterdag

09/09/2017

14:00

Phantoms Basket Boom - Notre Dame

49-36

Zaterdag

16/09/2017

14:00

Notre Dame - Blue Cats Ieper

88-22

Zondag

24/09/2017

12:00

BBC Sint-Katelijne-Waver - Notre Dame

63-48

Zondag

01/10/2017

12:00

Notre Dame - KBBC Zolder vzw

83-34

Zaterdag

07/10/2017

14:30

K-Basketteam Kortrijk - Notre Dame

64-65

O

Zondag

29/10/2017

14:00

Notre Dame - Mercurius BBC Berchem

43-36

O

Zaterdag

04/11/2017

11:00

Mercurius BBC Berchem - Notre Dame

25-48

B

Zondag

05/11/2017

12:00

BBC Sint-Katelijne-Waver - Notre Dame

62-48

O

Zaterdag

11/11/2017

12:00

BBC Alsemberg - Notre Dame

24-59

Zondag

19/11/2017

10:00

Notre Dame - K-Basketteam Kortrijk

77-59

Zondag

26/11/2017

14:00

Notre Dame - Hasselt BT

66-53

Zondag

14/01/2018

14:30

Blue Cats Ieper - Notre Dame

36-65

Zondag

21/01/2018

12:00

Notre Dame - BBC Sint-Katelijne-Waver

47-54

Zondag

28/01/2018

17:00

KBBC Zolder vzw - Notre Dame

36-48

Zondag

04/02/2018

12:00

Notre Dame - Phantoms Basket Boom

63-37

B

Zondag

25/02/2018

09:00

BC Machelen-Diegem - Notre Dame

Zondag

25/02/2018

12:00

Notre Dame - BBC Sint-Katelijne-Waver

Zaterdag

17/03/2018

16:30

K-Basketteam Kortrijk - Notre Dame

Zaterdag

24/03/2018

10:00

Phantoms Basket Boom - Notre Dame

Zondag

15/04/2018

12:00

Notre Dame - Phantoms Basket Boom

Zondag

22/04/2018

12:00

Notre Dame - K-Basketteam Kortrijk

Zaterdag

28/04/2018

16:00

BBC Sint-Katelijne-Waver - Notre Dame


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U14 - A



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



U14 - A

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

Sint-Katelijne-Waver

12

10

2

0

819

476

32

2

 

Notre Dame Leuven

12

9

3

0

740

539

30

3

 

Phantoms Boom

12

9

3

0

632

595

30

4

 

K-team Kortrijk

12

7

4

1

794

549

27

5

 

Hasselt BT

12

4

7

1

570

656

21

6

 

Zolder

12

2

10

0

472

713

16

7

 

Blue Cats Ieper

12

0

12

0

396

895

12