Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

U14 - A

Ainhoa Bilbao Presa

Cassandra Pluvinage

Ellen De Troij

Fien Theunis

Hannah Verrelst

Kato Lewandowski

 

Line Mispelters

Lou Bonroy

Lyne Delahaut

Margot Van Dessel

Sarah Goossens

Sarah Owona Aboudi

Sofie Devesse

 

Tuana Yilmaz

Sportieve begeleiding

Catriona Byl

Ploegbegeleiding

Trainingen

Maandag

19u - 20u30

Dinsdag

19u - 20u30

Vrijdag

19u - 20u30

Eerste training: Vr 17/8


  • Kalender

  • Rangschikking


U14 A - Kalender

O

Zaterdag

18/08/2018

15:00

Spirou Ladies Charleroi - Notre Dame

O

Zaterdag

01/09/2018

11:00

Belfius Namur - Notre Dame

Zondag

09/09/2018

10:00

Notre Dame - Antwerp Giants

70-25

Zondag

16/09/2018

10:00

Blue Cats Ieper - Notre Dame

57-73

Zondag

23/09/2018

10:00

Notre Dame - BBC Sint-Katelijne-Waver

47-62

B

Zondag

30/09/2018

10:00

BBC Sint-Katelijne-Waver - Notre Dame

71-36

Zaterdag

06/10/2018

13:30

Basket Lummen - Notre Dame

50-34

Zaterdag

13/10/2018

14:00

Notre Dame - K-Basketteam Kortrijk

63-65

Zaterdag

20/10/2018

13:30

Mercurius BBC Berchem - Notre Dame

Zondag

04/11/2018

10:00

Notre Dame - Bobcat Wielsbeke

Zaterdag

10/11/2018

12:00

Phantoms Basket Boom - Notre Dame

Zondag

18/11/2018

12:00

Notre Dame - Bent Merkschoenen Waregem

Zaterdag

24/11/2018

13:00

Bent Merkschoenen Waregem - Notre Dame

Zondag

02/12/2018

14:00

Notre Dame - Phantoms Basket Boom

Zaterdag

05/01/2019

12:30

Antwerp Giants - Notre Dame

Zondag

13/01/2019

10:00

Notre Dame - Blue Cats Ieper

Zaterdag

19/01/2019

16:00

BBC Sint-Katelijne-Waver - Notre Dame

Zondag

03/02/2019

10:00

Notre Dame - Basket Lummen

Zaterdag

09/02/2019

14:30

K-Basketteam Kortrijk - Notre Dame

Zondag

17/02/2019

10:00

Notre Dame - Mercurius BBC Berchem

Zaterdag

23/02/2019

12:30

Bobcat Wielsbeke - Notre Dame


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U14 - A



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



U14 - A

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

Sint-Katelijne-Waver

6

6

0

0

485

236

18

2

 

K-team Kortrijk

5

5

0

0

419

194

15

3

 

Lummen

5

4

1

0

267

264

13

4

 

Mercurius Berchem

6

3

3

0

307

319

12

5

 

Phantoms Boom

5

2

3

0

306

286

9

6

 

Notre Dame Leuven

5

2

3

0

287

259

9

7

 

Blue Cats Ieper

5

2

3

0

268

341

9

8

 

Bent Merkschoenen Waregem

5

2

3

0

249

281

9

9

 

Antwerp Giants

6

1

5

0

237

366

8

10

 

Boat Wielsbeke

6

0

6

0

190

469

6