Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

U19 - A

 

Fran Gilis

 

Joke Swevers

 

Lara Herson

Laura Roskin

Liesse Dehaerne

Linn De Grand

 

Melanie Loddewijkx

Myrthe Lambrechts

 

Robin De Grand

 

Sami Robbeets

 

Tineke Provost

Sportieve begeleiding

Cindy Van Raemdonck

Ploegbegeleiding

Charlotte Van Den Sype

Bert Dehaerne

Trainingen

Maandag

20u30 - 22u

Dinsdag

19u - 20u30

Vrijdag

20u30 - 22u

Eerste training: Di 1/8


  • Kalender

  • Rangschikking


U19 - A - Kalender

Vrijdag

01/09/2017

20:30

Hasselt BT - Notre Dame

40-55

Zaterdag

23/09/2017

11:00

DBC Houthalen - Notre Dame

79-53

Zondag

01/10/2017

10:00

Notre Dame - BC Cobras Schoten-Brasschaat

53-56

Zondag

08/10/2017

15:00

BC Cobras Schoten-Brasschaat - Notre Dame

72-53

Zondag

15/10/2017

12:00

Notre Dame - Hasselt BT

51-46

Zondag

29/10/2017

12:00

Notre Dame - DBC Houthalen

68-79

B

Woensdag

01/11/2017

10:00

Phantoms Rupel Basket - Notre Dame

89-48

Zaterdag

11/11/2017

10:00

B.C. Blue Stars Brugge - Notre Dame

87-39

Zondag

19/11/2017

12:00

Notre Dame - BBC Deinze-Nazareth

54-75

Zondag

26/11/2017

12:00

Notre Dame - Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk

64-57

Zondag

07/01/2018

16:00

BBC Deinze-Nazareth - Notre Dame

79-45

Zondag

21/01/2018

12:00

Notre Dame - BBC Olympia Denderleeuw

49-58

Zondag

04/02/2018

12:00

Notre Dame - Phantoms Basket Boom

56-81

Zaterdag

17/02/2018

12:00

Pitzemburg Mechelen - Notre Dame

75-49

Zondag

25/02/2018

12:00

Notre Dame - Pitzemburg Mechelen

97-108

Zondag

18/03/2018

14:30

Blue Cats Ieper - Notre Dame

70-53

Zaterdag

24/03/2018

12:15

BBC Olympia Denderleeuw - Notre Dame

82-30

Zondag

08/04/2018

14:00

Notre Dame - Blue Cats Ieper

39-89

Zaterdag

14/04/2018

10:00

Phantoms Basket Boom - Notre Dame

Zondag

22/04/2018

13:00

Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk - Notre Dame

Zondag

29/04/2018

12:00

Notre Dame - B.C. Blue Stars Brugge


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U19 - A



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender




U19 - A - Ronde 1

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

Houthalen

6

5

1

0

381

259

16

2

 

Cobras Schoten-Brasschaat

6

5

0

0

355

266

15

3

 

Notre Dame Leuven

6

2

4

0

333

372

10

4

 

Hasselt BT

6

0

6

0

226

398

6