Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

U10

Aiko Peeters

Anna Vleugels

Chelsey Smets

Chinenye Omatta

Claire Grumiaux

Eden Verhaeghe

Ianka Lenoir

Julie Denis

Kaat Grosemans

Kato Van Bael

Kirsten Paeshuyse

Lieselot Geyssens

Penélope Burssens

Roos Smeesters

Rune Lanciers

Vera Bianca Mashkautsan

Yaelle Owona Aboudi

Sportieve begeleiding

Jef Neegers

Thierry Vandecauter

Ploegbegeleiding

Trainingen

Woensdag

17u30 - 19u

Vrijdag

17u30 - 19u

Eerste training: Wo 16/8


  • Kalender

  • Rangschikking


U10 - Kalender

Zaterdag

30/09/2017

11:00

KYD Kortenberg Young Devils - Notre Dame

1-1

Zaterdag

07/10/2017

09:00

Stella Artois Leuven Bears - Notre Dame

1-1

Zondag

15/10/2017

10:00

Notre Dame - Basket Groot Zemst

1-1

Zondag

22/10/2017

11:00

BC Machelen-Diegem - Notre Dame

0-20 (FF)

Zaterdag

28/10/2017

17:00

Everse Dino's - Notre Dame

1-1

Zondag

19/11/2017

10:00

Notre Dame - Stella Artois Leuven Bears

1-1

Zondag

26/11/2017

14:00

Notre Dame - Everse Dino's

1-1

Zaterdag

02/12/2017

09:00

Basket Groot Zemst - Notre Dame

1-1

Zondag

10/12/2017

12:00

Notre Dame - BC Machelen-Diegem

20-0 (FF)

Zondag

17/12/2017

12:00

Notre Dame - KYD Kortenberg Young Devils

1-1

Zondag

04/02/2018

10:00

Notre Dame - De Rode Leeuwen

1-1

Zondag

11/02/2018

13:30

BBC Haacht - Notre Dame

1-1

Zaterdag

17/02/2018

11:00

Notre Dame - Stella Artois Leuven Bears

1-1

Zondag

25/02/2018

10:00

Notre Dame - Jets Basket Zaventem

Zaterdag

10/03/2018

14:00

Notre Dame - Londerzeelse Dunkers

Woensdag

14/03/2018

18:30

Notre Dame - BBC Haacht

Zaterdag

24/03/2018

17:15

De Rode Leeuwen - Notre Dame

Zaterdag

14/04/2018

09:00

Stella Artois Leuven Bears - Notre Dame

Zondag

22/04/2018

10:00

Jets Basket Zaventem - Notre Dame

Zaterdag

28/04/2018

13:00

Londerzeelse Dunkers - Notre Dame


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U10



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



U10

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

0

 

Notre Dame Leuven

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Leuven Bears

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Kortenberg Young Devils

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Machelen-Diegem

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Everse Dino's

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Groot Zemst

0

0

0

0

0

0

0