Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

U10

Aiko Peeters

Anna Vleugels

Charlotte Moulaert

Chloé Owona Aboudi

Claire Grumiaux

Eden Verhaeghe

Euthymia Berketis

Ianka Lenoir

Kyra Zwakhoven

Laura Reynaert

Lisa Van Der Meerssche

Louise Van Dessel

Lynne Debecker

Nyah Meeus

Roos Smeesters

Sirine Athamnia

Tara Rahimi

Sportieve begeleiding

Jef Neegers

Robin De Grand

Thierry Vandecauter

Ploegbegeleiding

Trainingen

Woensdag

17u30 - 19u

Vrijdag

17u30 - 19u

Eerste training: Vr 17/8


  • Kalender

  • Rangschikking


U10 - Kalender

Zaterdag

15/09/2018

09:15

KYD Kortenberg Young Devils - Notre Dame

1-1

Zondag

23/09/2018

12:00

Notre Dame - Toyota Wouters Diest

1-1

Zaterdag

13/10/2018

11:00

Notre Dame - Clem Scherpenheuvel

1-1

Zondag

21/10/2018

10:00

Toyota Wouters Diest - Notre Dame

1-1

Zondag

04/11/2018

10:00

Notre Dame - KYD Kortenberg Young Devils

1-1

Zaterdag

10/11/2018

12:00

Clem Scherpenheuvel - Notre Dame

1-1

Zondag

13/01/2019

10:00

Notre Dame - Lubbeek B-Ball-Stars

1-1

Zaterdag

19/01/2019

11:00

Notre Dame - Dynamo Bertem

1-1

Zondag

03/02/2019

09:30

BBC Haacht - Notre Dame

1-1

Zaterdag

09/02/2019

12:00

Clem Scherpenheuvel - Notre Dame

1-1

Zondag

17/02/2019

10:00

Notre Dame - Boortmeerbeek & Berg Bulldogs

1-1

Zaterdag

23/02/2019

13:00

Lubbeek B-Ball-Stars - Notre Dame

Zaterdag

09/03/2019

12:30

Dynamo Bertem - Notre Dame

Zondag

17/03/2019

10:00

Notre Dame - BBC Haacht

Zondag

24/03/2019

09:15

Boortmeerbeek & Berg Bulldogs - Notre Dame

Zondag

31/03/2019

13:00

Notre Dame - Clem Scherpenheuvel


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U10



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



U10

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

0

 

Toyota Wouters Diest

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Clem Scherpenheuvel

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Notre Dame Leuven

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Kortenberg Young Devils

0

0

0

0

0

0

0