Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

U19 - B

Britt Gezel

Charlotte Mal

Elise Goossens

Elise Luyts

Galateia Oikonomou

Ireen Lambrechts

Kato Pauwels

Klara Vandeuren

Lauranne Tas

 

Lynthe Daniels

Margot De Schuyteneer

Nele Prévost

Nelle Jaspers

Noémie Kamdem

Sportieve begeleiding

Geert Lambrechts

Ploegbegeleiding

Trainingen

Maandag

20u30 - 22u

Donderdag

19u - 20u30

Eerste training: Do 16/8


  • Kalender

  • Rangschikking


U19 -B - Kalender

Zondag

09/09/2018

12:00

Notre Dame - Hasselt BT

31-40

Zondag

16/09/2018

13:00

BBC Croonen Lommel - Notre Dame

47-58

Zondag

23/09/2018

10:00

Notre Dame - Basket Zonhoven

22-65

Zondag

07/10/2018

11:00

K. Vabco Mol BBC - Notre Dame

Zaterdag

13/10/2018

14:00

Notre Dame - Peer BBC vzw

Zondag

21/10/2018

11:00

DBC Houthalen - Notre Dame

Zondag

18/11/2018

12:00

Notre Dame - B.C. Gems Diepenbeek

Zaterdag

24/11/2018

11:30

B.C. Gems Diepenbeek - Notre Dame

Zondag

06/01/2019

13:00

Hasselt BT - Notre Dame

Zondag

13/01/2019

10:00

Notre Dame - BBC Croonen Lommel

Zaterdag

19/01/2019

10:45

Basket Zonhoven - Notre Dame

Zondag

03/02/2019

10:00

Notre Dame - K. Vabco Mol BBC

Zaterdag

09/02/2019

13:00

Peer BBC vzw - Notre Dame

Zondag

17/02/2019

10:00

Notre Dame - DBC Houthalen


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U19 - B



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



U19 Interprovinciaal

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

Houthalen

3

2

1

0

196

146

7

2

 

Hasselt BT

3

2

1

0

133

117

7

3

 

Zonhoven

2

2

0

0

130

61

6

4

 

Gems Diepenbeek

2

2

0

0

111

70

6

5

 

Notre Dame Leuven

3

1

2

0

111

152

5

6

 

Peer

2

1

1

0

88

120

4

7

 

K. Vao Mol

3

0

3

0

112

188

3

8

 

Croonen Lommel

2

0

2

0

85

112

2