Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

U19 - B

Britt Gezel

Charlotte Mal

Elise Goossens

Elise Luyts

Galateia Oikonomou

Hua Li Van Damme

Ireen Lambrechts

Kato Pauwels

Klara Vandeuren

Lauranne Tas

 

Lynthe Daniels

Margot De Schuyteneer

Nele Prévost

Nelle Jaspers

Noémie Kamdem

Sportieve begeleiding

Geert Lambrechts

Ploegbegeleiding

Trainingen

Maandag

20u30 - 22u

Donderdag

19u - 20u30

Eerste training: Do 16/8


  • Kalender

  • Rangschikking


U19 -B - Kalender

Zondag

09/09/2018

12:00

Notre Dame - Hasselt BT

31-40

Zondag

16/09/2018

13:00

BBC Croonen Lommel - Notre Dame

47-58

Zondag

23/09/2018

10:00

Notre Dame - Basket Zonhoven

22-65

Zondag

07/10/2018

11:00

K. Vabco Mol BBC - Notre Dame

38-69

Zaterdag

13/10/2018

14:00

Notre Dame - Peer BBC vzw

46-56

Zondag

21/10/2018

11:00

DBC Houthalen - Notre Dame

70-48

Zondag

18/11/2018

12:00

Notre Dame - B.C. Gems Diepenbeek

53-44

Zaterdag

24/11/2018

11:30

B.C. Gems Diepenbeek - Notre Dame

65-49

Zondag

06/01/2019

15:00

Hasselt BT - Notre Dame

57-24

Zondag

13/01/2019

10:00

Notre Dame - BBC Croonen Lommel

51-47

Zaterdag

19/01/2019

10:45

Basket Zonhoven - Notre Dame

92-45

B

Zondag

27/01/2019

12:00

Notre Dame - De Rode Leeuwen

36-80

Zondag

03/02/2019

10:00

Notre Dame - K. Vabco Mol BBC

72-43

Zaterdag

09/02/2019

13:00

Peer BBC vzw - Notre Dame

61-34

Zondag

17/02/2019

10:00

Notre Dame - DBC Houthalen

44-62

Zaterdag

09/03/2019

16:00

Fellows Ekeren BBC - Notre Dame

30-65

Zondag

17/03/2019

10:00

Notre Dame - BBC Putte

63-35

Zondag

31/03/2019

15:00

Notre Dame - Hasselt BT

57-44

Zaterdag

06/04/2019

11:00

Notre Dame - Fellows Ekeren BBC

80-52

Zondag

28/04/2019

15:00

Hasselt BT - Notre Dame

Zaterdag

04/05/2019

13:00

BBC Putte - Notre Dame

T

Zaterdag

18/05/2019

09:00

Duffel BBC


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U19 - B



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



U19 Interprovinciaal

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

Zonhoven

14

14

0

0

1035

530

42

2

 

Houthalen

14

12

2

0

902

610

38

3

 

Gems Diepenbeek

14

7

6

1

738

694

29

4

 

Hasselt BT

14

7

7

0

702

603

28

5

 

Peer

14

7

7

0

644

808

28

6

 

Notre Dame Leuven

14

5

9

0

646

787

24

7

 

Croonen Lommel

14

3

10

1

669

852

21

8

 

K. Vao Mol

14

0

14

0

533

985

14