Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

U14 - B

Anna-Catharina Van Den Bergh

Ayla Lanciers

Emilie Dehaerne

Emma Berthels

Girma Mekdelawit

Isla Kallow

Jente Hendrickx

Jill Beullens

Lina Moussaif

Lotte Hoeylaerts

Maren Segers

Marie Huybrechts

 

Mattise Claeys

Sportieve begeleiding

Jonas Dillen

Margot Vandevenne

Ploegbegeleiding

Trainingen

Maandag

19u - 20u30

Donderdag

19u - 20u30

Eerste training: Ma 20/8


  • Kalender

  • Rangschikking


U14 B - Kalender

Zondag

09/09/2018

12:00

Notre Dame - Basket Lummen

40-59

Zondag

16/09/2018

11:00

BBC Croonen Lommel - Notre Dame

60-41

Zondag

23/09/2018

12:00

Notre Dame - Basket Malle

39-53

Zondag

07/10/2018

09:00

BC Cobras Schoten-Brasschaat - Notre Dame

66-50

Zondag

04/11/2018

12:00

Notre Dame - BBC Lyra Nila Nijlen

44-85

Zaterdag

10/11/2018

09:30

Gembo Borgerhout - Notre Dame

36-46

Zondag

18/11/2018

14:00

Notre Dame - Basketbalclub Campinia Dessel-Retie

52-67

Zaterdag

24/11/2018

14:00

Basketbalclub Campinia Dessel-Retie - Notre Dame

53-53

Zondag

02/12/2018

12:00

Notre Dame - Gembo Borgerhout

20-0 (FF)

Zaterdag

05/01/2019

15:30

Basket Lummen - Notre Dame

77-38

Zondag

13/01/2019

12:00

Notre Dame - BBC Croonen Lommel

48-51

Zondag

20/01/2019

11:00

Basket Malle - Notre Dame

54-51

Zondag

27/01/2019

14:00

Notre Dame - BC Grimbergen

B

Zondag

27/01/2019

14:00

Notre Dame - BC Grimbergen

30-79

Zondag

03/02/2019

12:00

Notre Dame - BC Cobras Schoten-Brasschaat

58-57

Zaterdag

23/02/2019

12:00

BBC Lyra Nila Nijlen - Notre Dame

48-44

Zondag

10/03/2019

16:00

Notre Dame - Gembo Borgerhout

85-58

Zondag

17/03/2019

12:00

Notre Dame - BC Foyer Molenbeek

75-26

Zaterdag

30/03/2019

13:00

BC Foyer Molenbeek - Notre Dame

77-39

Zaterdag

06/04/2019

09:00

Notre Dame - Bonheiden Basketball

49-48

Zaterdag

27/04/2019

10:00

Gembo Borgerhout - Notre Dame

Zondag

28/04/2019

15:00

Bonheiden Basketball - Notre Dame

T

Zondag

12/05/2019

00:00

Berchem


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U14 - B



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



U14 - B

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

Lyra Nila Nijlen

14

14

0

0

961

566

42

2

 

Lummen

14

9

4

1

753

612

33

3

 

Cobras Schoten-Brasschaat

14

8

4

2

681

627

32

4

 

Croonen Lommel

14

7

6

1

713

605

29

5

 

Malle

14

6

6

2

677

699

28

6

 

Campinia Dessel-Retie

14

5

8

1

642

690

25

7

 

Notre Dame Leuven

14

3

10

1

624

766

21

8

 

Gembo Borgerhout

14

0

13

0

392

878

13