Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven


U10

Amal Hadou

Audrey Mbuyi Yansadi

Charlotte Moulaert

Chloé Owona Aboudi

Emma Docter

Euthymia Berketis

Helena Craeghs

Julie Willemyns

Kyra Zwakhoven

Laura Reynaert

Linde Monbaliu

Lisa Dekeyser

Lisa Metzger

Lisa Van Der Meerssche

Luna Kemeling

Lynne Debecker

Mara Vandendriessche

Mia Nolmans

Mirte De Paepe

Nora Gellens

Nyah Meeus

Sennah Van De Bruaene

Tara Rahimi

Veronika Shava

Sportieve begeleiding

Jef Neegers

Thierry Vandecauter

Ploegbegeleiding

Trainingen

Woensdag

17u30 - 19u

Vrijdag

17u30 - 19u

Eerste training: Vr 16/8


  • Kalender

  • Rangschikking


U10 - Kalender

Zondag

15/09/2019

10:00

Notre Dame - Leuven Bears

1-1

Zaterdag

21/09/2019

11:00

Leuven Bears - Notre Dame

1-1

Zondag

29/09/2019

10:00

Notre Dame - Guco Lier

1-1

Zondag

06/10/2019

10:00

GSG Aarschot - Notre Dame

1-1

Zondag

13/10/2019

10:00

Notre Dame - Hageland United

1-1

Zondag

10/11/2019

12:00

Notre Dame - Boortmeerbeek

1-1

Zondag

10/11/2019

12:00

Notre Dame - Boortmeerbeek

1-1

Zaterdag

16/11/2019

13:00

Hageland United - Notre Dame

1-1

Zondag

24/11/2019

10:00

Notre Dame - GSG Aarschot

1-1

Zondag

01/12/2019

11:00

Guco Lier - Notre Dame

1-1

Zondag

08/12/2019

09:15

Boortmeerbeek - Notre Dame

1-1

T

Zaterdag

28/12/2019

14:00

BC Haacht

Zaterdag

11/01/2020

14:00

Notre Dame - Stella Artois Leuven Bears

1-1

Zondag

19/01/2020

10:00

Notre Dame - Clem Scherpenheuvel

1-1

Zaterdag

01/02/2020

15:00

Hageland United - Notre Dame

1-1

Zondag

16/02/2020

10:00

Notre Dame - Jets Basket Zaventem

1-1

Zaterdag

29/02/2020

10:00

Clem Scherpenheuvel - Notre Dame

1-1

Zondag

01/03/2020

10:00

Notre Dame - GSG Aarschot

1-1

Zondag

08/03/2020

12:00

Notre Dame - Hageland United

1-1

Zaterdag

21/03/2020

09:00

Stella Artois Leuven Bears - Notre Dame

Zondag

29/03/2020

10:00

Jets Basket Zaventem - Notre Dame

Zondag

19/04/2020

10:00

GSG Aarschot - Notre Dame


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U10



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



U10

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

0

 

Leuven Bears

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Guco Lier

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Boortmeerbeek Bulldogs

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Notre Dame Leuven

0

0

0

0

0

0

0

0

 

GSG Aarschot

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Hageland United

0

0

0

0

0

0

0