Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven
B.YOU U12 - A U12 - B U10 U8


U12 - B

Aiko Peeters

Chelsey Smets

Chinenye Omatta

Eden Verhaeghe

Emmanuelle Willems

Eowyn Antheunis

Ianka Lenoir

Inés Makran

Iris Ceulemans

Jill Cleymans

Junesse Wouters

Kirsten Paeshuyse

Lieselot Geyssens

Ruth Martens

Zilan Gurguze

Sportieve begeleiding

Sam Vanermen

Lorenzo Geerinckx

Ploegbegeleiding

Ronny Geyssens

Trainingen

Woensdag

17u30 - 19u

Vrijdag

17u30 - 19u

Eerste training: Vr 16/8


  • Kalender

  • Rangschikking


U12 - Kalender

O

Vrijdag

26/07/2019

16:00

Notre Dame - Notre Dame

O

Dinsdag

20/08/2019

14:00

Notre Dame - Notre Dame

Zondag

15/09/2019

12:00

Notre Dame - Mercurius BBC Berchem

17-68

Zaterdag

21/09/2019

11:00

Basket Willebroek - Notre Dame

Zondag

13/10/2019

12:00

Notre Dame - GSG Aarschot

34-67

Zaterdag

19/10/2019

17:00

Molenbeek Rebels Basketball - Notre Dame

37-61

Zaterdag

02/11/2019

13:00

L.S.V. Basket Landen - Notre Dame

52-29

Zondag

10/11/2019

12:00

Notre Dame - Titans Basketball Bonheiden

43-80

Zondag

24/11/2019

12:00

Notre Dame - BC Asse-Ternat

Zondag

01/12/2019

11:00

BC Machelen-Diegem - Notre Dame

Zaterdag

07/12/2019

13:00

Molenbeek Rebels Basketball - Notre Dame

Zondag

05/01/2020

12:00

Notre Dame - BBC Lyra Nila Nijlen

Zaterdag

11/01/2020

13:30

Mercurius BBC Berchem - Notre Dame

Zondag

19/01/2020

12:00

Notre Dame - Basket Willebroek

Zondag

09/02/2020

12:00

GSG Aarschot - Notre Dame

Zondag

16/02/2020

12:00

Notre Dame - Molenbeek Rebels Basketball

Zaterdag

22/02/2020

11:30

BBC Lyra Nila Nijlen - Notre Dame

Zaterdag

29/02/2020

15:00

Titans Basketball Bonheiden - Notre Dame

Zondag

08/03/2020

12:00

Notre Dame - L.S.V. Basket Landen

Zondag

15/03/2020

10:00

BC Asse-Ternat - Notre Dame

Zondag

29/03/2020

12:00

Notre Dame - Molenbeek Rebels Basketball

Zondag

05/04/2020

12:00

Notre Dame - BC Machelen-Diegem


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U12



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



U12 - Ronde 2

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten