Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven


U14 - A

Inés Makran

 

Iris Ceulemans

Isata Laetitia Abdulkarim

Jolien De Troij

Kato Van Bael

Laura Burssens

Lien Spaepen

 

Lois Conings

Marion Raus

Penélope Burssens

Rune Lanciers

Zilan Gurguze

Sportieve begeleiding

Dieter Burssens

Ploegbegeleiding

Trainingen

Dinsdag

19u - 20u30

Woensdag

19u - 20u30

Vrijdag

19u - 20u30

Eerste training: Di 25/8


  • Kalender

  • Rangschikking


U14 A - Kalender

O

Zondag

16/08/2020

00:00

Notre Dame - Amon Jeugd Gentson

Zaterdag

29/08/2020

00:00

Kangoeroes Basket Mechelen - Notre Dame

O

Zaterdag

29/08/2020

13:00

Amon Jeugd Gentson - Notre Dame

67-17

O

Zondag

30/08/2020

00:00

Antwerp Giants - Notre Dame

O

Zondag

06/09/2020

12:45

Basket Zonhoven - Notre Dame

65-37

O

Zondag

13/09/2020

10:00

Notre Dame - Mercurius BBC Berchem

30-52

Zaterdag

19/09/2020

12:00

Hades Kiewit BBC - Notre Dame

60-50

Zondag

27/09/2020

15:45

Mercurius BBC Berchem - Notre Dame

Zondag

04/10/2020

10:00

Notre Dame - Basket Zonhoven

Zondag

11/10/2020

10:00

Notre Dame - DBC Osiris Okapi Aalst

Zaterdag

17/10/2020

11:00

Titans Basketball Bonheiden - Notre Dame

Zondag

25/10/2020

10:00

Notre Dame - Hades Kiewit BBC

Zaterdag

31/10/2020

13:00

KBBC Sparta Laarne - Notre Dame

Zondag

08/11/2020

10:00

Notre Dame - Kangoeroes Basket Mechelen

Zondag

15/11/2020

13:00

DBC Osiris Okapi Aalst - Notre Dame

Zondag

22/11/2020

10:00

Notre Dame - Titans Basketball Bonheiden

Zondag

29/11/2020

14:00

Notre Dame - KBBC Sparta Laarne


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U14 - A



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



U14 - A Ronde 2

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten



U14 - A Ronde 1

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten