Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven


U16 - A

Alisha Stijlemans

Cassandra Pluvinage

Ellen De Troij

Ellen Willems

Hannah Verrelst

Julie Druppel

Lise Willems

 

Lory Vaes

Lou Bonroy

 

Margot Serneels

Marthe Debels

Priscille Mitongo

Sarah Goossens

Sarah Owona Aboudi

Sofie Devesse

Tuana Yilmaz

Sportieve begeleiding

Elvire Verbaanderd

Ploegbegeleiding

Dorothy Goethals

Trainingen

Maandag (extra)

19u - 20u30

Dinsdag

19u - 20u30

Woensdag

19u - 20u30

Vrijdag

19u - 20u30

Eerste training: Vr 2/8


  • Kalender

  • Rangschikking


U16 - A - Kalender

O

Zondag

25/08/2019

14:00

Notre Dame - Ganshoren Dames

40-44

O

Zondag

25/08/2019

12:00

Notre Dame - Kortrijk Spurs

33-103

Zaterdag

07/09/2019

10:00

Phantoms Basket Boom - Notre Dame

86-59

Zondag

15/09/2019

12:00

Notre Dame - Kortrijk Spurs

60-88

Zondag

29/09/2019

12:00

Notre Dame - DBC Houthalen

52-63

Zaterdag

05/10/2019

12:00

Basket Hema SKW - Notre Dame

69-41

Zondag

13/10/2019

12:00

Notre Dame - Basket Hema SKW

38-91

Zaterdag

19/10/2019

13:00

Basket Lummen - Notre Dame

61-42

Zondag

27/10/2019

12:00

Notre Dame - Koninklijk Basket Team ION Waregem

64-75

Zaterdag

02/11/2019

15:00

DBC Houthalen - Notre Dame

63-43

Zaterdag

09/11/2019

14:30

Kortrijk Spurs - Notre Dame

81-23

Zondag

17/11/2019

12:00

Notre Dame - Phantoms Basket Boom

44-95

Zondag

24/11/2019

12:00

Notre Dame - Basket Lummen

40-70

Zaterdag

30/11/2019

13:00

Koninklijk Basket Team ION Waregem - Notre Dame

72-44

B

Zondag

05/01/2020

14:00

Notre Dame - Basket Lummen

44-67

Zaterdag

11/01/2020

11:15

Mercurius BBC Berchem - Notre Dame

56-59

Zondag

19/01/2020

12:00

Notre Dame - Femina Habac Sint-Truiden

90-37

Zondag

02/02/2020

12:00

Notre Dame - Hasselt BT

50-51

Zaterdag

08/02/2020

10:00

BBC As - Notre Dame

35-81

Zondag

16/02/2020

12:00

Notre Dame - Kangoeroes Pitzemburg Mechelen

61-46

Zondag

23/02/2020

14:00

Antwerp Giants - Notre Dame

28-73

Zondag

01/03/2020

12:00

Notre Dame - Mercurius BBC Berchem

60-43

Zaterdag

14/03/2020

10:00

Femina Habac Sint-Truiden - Notre Dame

Zaterdag

28/03/2020

15:00

Kangoeroes Pitzemburg Mechelen - Notre Dame

Zondag

05/04/2020

12:00

Notre Dame - Antwerp Giants

Zondag

19/04/2020

12:00

Notre Dame - BBC As

Zondag

26/04/2020

17:00

Hasselt BT - Notre Dame

Zondag

03/05/2020

12:00

Notre Dame - Antwerp Wolf Pack

Zaterdag

09/05/2020

13:00

Antwerp Wolf Pack - Notre Dame


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U16 - A



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



U16 - A - Ronde 2

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

Hasselt BT

8

7

1

0

505

405

22

2

 

Notre Dame Leuven

7

6

1

0

474

296

19

3

 

Mercurius Berchem

7

5

2

0

413

338

17

4

 

Kangoeroes Pitzemburg Mechelen

7

4

3

0

437

376

15

5

 

Femina Habac Sint-Truiden

7

3

4

0

403

456

13

6

 

Antwerp Giants

7

3

4

0

404

437

13

7

 

Antwerp Wolf Pack

7

1

6

0

327

452

9

8

 

As

8

0

8

0

363

566

8



U16 - A - Ronde 1

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

Hema SKW

12

12

0

0

879

537

36

2

 

Koninklijk Team ION Waregem

12

11

1

0

918

688

34

3

 

Phantoms Boom

12

9

3

0

912

676

30

4

 

Kortrijk Spurs

12

9

3

0

956

640

30

5

 

Lummen

12

6

6

0

753

679

24

6

 

Houthalen

12

4

8

0

674

790

20

7

 

KB Oostende Bredene

12

3

9

0

608

825

18

8

 

Notre Dame Leuven

12

0

12

0

550

914

12

9

 

Mercurius Berchem

12

0

12

0

433

934

12