Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven
B.TOF U19 U16


U19 - B

Alexandra Willems

Charlotte Mal

Ella Wils

Galateia Oikonomou

Hua Li Van Damme

Kato Pauwels

Klara Vandeuren

Lauranne Tas

Lynthe Daniels

Nelle Jaspers

Noémie Kamdem

Sarah Albuquerque

Sportieve begeleiding

Geert Lambrechts

Ploegbegeleiding

Trainingen

Maandag

19u - 20u30

Donderdag

19u - 20u30

Eerste training: Ma 19/8


  • Kalender

  • Rangschikking


U19 -B - Kalender

Zaterdag

07/09/2019

09:00

Basket Betekom - Notre Dame

33-91

Zaterdag

14/09/2019

13:00

Molenbeek Rebels Basketball - Notre Dame

49-43

Zondag

29/09/2019

10:00

Notre Dame - DBC Duopaint Osiris Aalst

48-75

Zondag

06/10/2019

12:00

Jets Basket Zaventem - Notre Dame

55-56

Zaterdag

12/10/2019

16:00

De Rode Leeuwen - Notre Dame

93-34

Zondag

27/10/2019

14:00

Notre Dame - Basket Betekom

52-26

Zondag

10/11/2019

14:00

Notre Dame - Molenbeek Rebels Basketball

55-31

Zondag

17/11/2019

10:00

Notre Dame - De Rode Leeuwen

31-94

Zondag

24/11/2019

10:00

Notre Dame - Jets Basket Zaventem

44-71

Zaterdag

30/11/2019

12:30

DBC Duopaint Osiris Aalst - Notre Dame

56-45

Zondag

02/02/2020

12:00

Jets Basket Zaventem - Notre Dame

53-26

Zaterdag

15/02/2020

13:00

BBC Putte - Notre Dame

Zondag

01/03/2020

10:00

Notre Dame - Duffel K.B.B.C.

Zaterdag

07/03/2020

13:00

Antwerp Giants - Notre Dame

Zaterdag

14/03/2020

16:00

Aartselaar BBC - Notre Dame

B

Zaterdag

21/03/2020

09:00

Notre Dame - BBC Haacht

Zondag

29/03/2020

14:00

Notre Dame - BBC Putte

Zaterdag

04/04/2020

09:00

Duffel K.B.B.C. - Notre Dame

B

Zondag

12/04/2020

00:00

Jets Basket Zaventem - Notre Dame

Zondag

19/04/2020

14:00

Notre Dame - Jets Basket Zaventem

Zondag

26/04/2020

14:00

Notre Dame - Antwerp Giants

Zondag

03/05/2020

14:00

Notre Dame - Aartselaar BBC


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U19 - B



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



U19 Interprovinciaal

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

De Rode Leeuwen

10

10

0

0

729

317

30

2

 

Duopaint Osiris Aalst

10

8

2

0

616

328

26

3

 

Jets Zaventem

10

5

5

0

577

457

20

4

 

Notre Dame Leuven

10

4

6

0

499

583

18

5

 

Molenbeek Rebels ball

10

2

8

0

324

645

14

6

 

Betekom

10

1

8

0

253

668

11