Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven


U8

Camille Collard

Caro Vangrambesen

Celina Kemeling

Flo De Groof

Joanna Craeghs

Lea Koyano

Louise Gellens

Olivia Vinckier

Uma Nolmans

Yfke Lenoir

Sportieve begeleiding

Fran Gilis

Souheyla Kadiri

Ploegbegeleiding

Trainingen

Woensdag

17u30 - 19u

Vrijdag

17u30 - 19u

Eerste training: Wo 4/9


  • Kalender


U8 - Kalender

T

Zaterdag

23/11/2019

13:00

Hageland United

Zaterdag

23/11/2019

14:50

2B|SAFE Tienen - Notre Dame

1-1

Zaterdag

23/11/2019

13:00

Hageland United - Notre Dame

1-1

Zaterdag

23/11/2019

13:30

Hageland United - Notre Dame

1-1

Zaterdag

23/11/2019

14:00

Lubbeek B-Ball-Stars - Notre Dame

1-1

Zaterdag

23/11/2019

14:40

Notre Dame - BBC Putte

1-1

T

Zondag

08/12/2019

10:00

Notre Dame

Zondag

08/12/2019

11:40

Notre Dame - 2B|SAFE Tienen

Zondag

08/12/2019

11:00

Notre Dame - Clem Scherpenheuvel

Zondag

08/12/2019

10:30

Notre Dame - Hageland United

1-1

Zondag

08/12/2019

10:10

Notre Dame - Stella Artois Leuven Bears

1-1

Zondag

08/12/2019

12:20

Notre Dame - BBC Putte

1-1

Zondag

08/12/2019

11:50

Notre Dame - 2B|SAFE Tienen

1-1

Zondag

08/12/2019

11:00

Notre Dame - BC Machelen-Diegem

1-1

Zondag

08/12/2019

11:30

Notre Dame - Clem Scherpenheuvel

1-1

Zondag

08/12/2019

12:10

Notre Dame - BBC Putte

1-1

Zondag

08/12/2019

12:40

Notre Dame - Titans Basketball Bonheiden

1-1

Zondag

08/12/2019

11:00

Stella Artois Leuven Bears - Notre Dame

1-1

Zondag

08/12/2019

10:30

BC Machelen-Diegem - Notre Dame

1-1

T

Zondag

22/12/2019

09:00

Basket Machelen-Diegem

Zondag

22/12/2019

09:30

Notre Dame - BC Foyer Molenbeek

1-1

Zondag

22/12/2019

09:00

Notre Dame - De Rode Leeuwen

1-1

Zondag

22/12/2019

11:10

Notre Dame - De Rode Leeuwen

1-1

Zondag

22/12/2019

10:40

Notre Dame - Stella Artois Leuven Bears

1-1

Zondag

22/12/2019

09:50

BBC Putte - Notre Dame

1-1

T

Zaterdag

28/12/2019

09:00

BBC Haacht

Zaterdag

28/12/2019

10:10

Basket Groot Zemst - Notre Dame

1-1

Zaterdag

28/12/2019

09:50

BBC Haacht - Notre Dame

1-1

Zaterdag

28/12/2019

10:55

Notre Dame - Basket Groot Zemst

1-1

Zaterdag

28/12/2019

09:20

Notre Dame - GSG Aarschot

1-1

Zaterdag

28/12/2019

11:15

Bct Overijse - Notre Dame

1-1

Zondag

01/03/2020

10:00

2B|SAFE Tienen - Notre Dame

1-1

Zondag

01/03/2020

09:30

Clem Scherpenheuvel - Notre Dame

1-1

Zondag

01/03/2020

10:40

GSG Aarschot - Notre Dame

1-1

Zondag

01/03/2020

09:00

Notre Dame - KYD Kortenberg Young Devils

1-1

Zondag

01/03/2020

11:10

Stella Artois Leuven Bears - Notre Dame

1-1

Zondag

15/03/2020

10:20

Notre Dame - 2B|SAFE Tienen

Zondag

15/03/2020

11:20

Notre Dame - BBC Putte

Zondag

15/03/2020

10:50

Notre Dame - Femina Habac Sint-Truiden

Zondag

15/03/2020

09:20

Notre Dame - Femina Habac Sint-Truiden

Zondag

15/03/2020

09:50

Notre Dame - Stella Artois Leuven Bears


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender U8



!

Speciale wedstrijd (bvb. Peanutstornooi, Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender