Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

1e Provinciale

Aurelie Haesendonck

Cathérine Keustermans

Catriona Byl

Femke Van Wezemael

Gitte Ceyssens

 

Joke Swevers

Judith Bussé

Klara Stroobants

Liesse Dehaerne

Lise Van Engeland

Margo Haesendonck

Melissa Van Roost

Mien Schueremans

Myrthe Lambrechts

Sophie Janssens

Sportieve begeleiding

Niels Mertens

Ploegbegeleiding

Trainingen

Woensdag

20u30 - 22u

Vrijdag

20u30 - 22u

Eerste training: Wo 8/8


  • Kalender

  • Rangschikking


1e Provinciale - Kalender

Zondag

09/09/2018

14:00

Notre Dame - BBC Haacht

31-42

Zaterdag

15/09/2018

17:00

Triton Leuven - Notre Dame

38-63

Zondag

23/09/2018

14:00

Notre Dame - Lubbeek B-Ball-Stars

57-72

Zaterdag

06/10/2018

18:15

BC Asse-Ternat - Notre Dame

87-40

Zondag

14/10/2018

14:00

Notre Dame - Strombeek Beavers Wemmel Basket Club

38-59

Zondag

21/10/2018

14:00

BC Grimbergen - Notre Dame

40-49

Zondag

04/11/2018

14:00

Notre Dame - BC Streek Inn Vilvoorde

52-71

Zondag

18/11/2018

14:00

Notre Dame - Jets Basket Zaventem

49-54

Zondag

25/11/2018

14:00

Merchtem Eagles - Notre Dame

55-48

Zondag

09/12/2018

14:00

Notre Dame - GSG Aarschot

Zaterdag

15/12/2018

18:15

Clem Scherpenheuvel - Notre Dame

Zondag

06/01/2019

11:30

BBC Haacht - Notre Dame

Zondag

13/01/2019

14:00

Notre Dame - Triton Leuven

Zaterdag

19/01/2019

18:00

Lubbeek B-Ball-Stars - Notre Dame

B

Zaterdag

26/01/2019

18:00

Strombeek Beavers Wemmel Basket Club - Notre Dame

Zondag

03/02/2019

14:00

Notre Dame - BC Asse-Ternat

Zaterdag

09/02/2019

20:00

Strombeek Beavers Wemmel Basket Club - Notre Dame

Zondag

17/02/2019

14:00

Notre Dame - BC Grimbergen

Zaterdag

23/02/2019

18:00

BC Streek Inn Vilvoorde - Notre Dame

Zondag

10/03/2019

14:00

Jets Basket Zaventem - Notre Dame

Zondag

17/03/2019

14:00

Notre Dame - Merchtem Eagles

Zaterdag

06/04/2019

16:00

GSG Aarschot - Notre Dame

Zondag

14/04/2019

14:00

Notre Dame - Clem Scherpenheuvel


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender 1e Provinciale



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



1e Provinciale

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

Asse-Ternat

9

9

0

0

620

289

27

2

 

Haacht

10

8

2

0

544

409

26

3

 

Lubbeek B-Ball-Stars

10

8

2

0

623

481

26

4

 

Clem Scherpenheuvel

9

7

2

0

508

442

23

5

 

Strombeek Beavers Wemmel

10

7

2

0

553

417

23

6

 

Streek Inn Vilvoorde

9

5

4

0

534

447

19

7

 

Jets Zaventem

9

3

6

0

417

524

15

8

 

GSG Aarschot

9

3

6

0

412

519

15

9

 

Merchtem Eagles

9

3

6

0

404

544

15

10

 

Notre Dame Leuven

9

2

7

0

427

518

13

11

 

Grimbergen

9

1

8

0

350

537

11

12

 

Triton Leuven

10

0

10

0

398

663

10