Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

2e Landelijke

Delphine De Cock

 

Jana Kosmajac

Jasmin Verbist

Karen Bartholomeus

Lirda Ndona

Lobke Van Gestel

 

Margot Vandevenne

Melanie Loddewijkx

Sami Robbeets

Sportieve begeleiding

Rene Corbeels

Ewout Himpe

Thierry Vandecauter

Ploegbegeleiding

Thierry Vandecauter

Trainingen

Dinsdag

20u30 - 22u

Donderdag

19u - 20u30

Vrijdag

20u30 - 22u

Eerste training: Zo 4/8 (14-16u)


  • Kalender

  • Rangschikking


2e Landelijke - Kalender

O

Zondag

11/08/2019

16:15

Notre Dame - B.C. Gems Diepenbeek

0-20 (FF)

B

Vrijdag

16/08/2019

21:00

Amon Jeugd Gentson - Notre Dame

71-60

O

Woensdag

21/08/2019

19:00

Notre Dame - Clem Scherpenheuvel

20-0 (FF)

B

Zaterdag

24/08/2019

19:00

Duffel K.B.B.C. - Notre Dame

43-64

O

Zondag

25/08/2019

11:00

BC Cobras Schoten-Brasschaat - Notre Dame

B

Zondag

01/09/2019

16:15

Notre Dame - Gembo Borgerhout

69-44

Zondag

08/09/2019

15:00

Hasselt BT - Notre Dame

66-35

Zondag

15/09/2019

16:15

Notre Dame - BBC Okido Arendonk

51-55

Zaterdag

21/09/2019

18:30

Basketbalclub Campinia Dessel-Retie - Notre Dame

69-41

Zondag

29/09/2019

16:15

Notre Dame - Duffel K.B.B.C.

62-52

Zondag

13/10/2019

16:15

Notre Dame - DBC Houthalen

47-38

Zaterdag

19/10/2019

21:00

Zuiderkempen Diamonds - Notre Dame

69-59

Zondag

27/10/2019

16:15

Notre Dame - B.C. Gems Diepenbeek

65-63

Zondag

03/11/2019

17:00

Basket Willebroek - Notre Dame

66-52

Zondag

10/11/2019

16:15

Notre Dame - Antwerp Giants

49-83

Zondag

17/11/2019

16:15

Notre Dame - Guco Lier

55-67

Zondag

24/11/2019

16:15

Notre Dame - Basket Lummen

30-43

Zaterdag

30/11/2019

20:30

BC Grimbergen - Notre Dame

47-37

Zondag

08/12/2019

13:00

BC Cobras Schoten-Brasschaat - Notre Dame

50-54

Zondag

05/01/2020

16:15

Notre Dame - Hasselt BT

Zondag

12/01/2020

14:00

BBC Okido Arendonk - Notre Dame

Zondag

19/01/2020

16:15

Notre Dame - Basketbalclub Campinia Dessel-Retie

Zaterdag

25/01/2020

19:30

Duffel K.B.B.C. - Notre Dame

Zaterdag

08/02/2020

20:00

DBC Houthalen - Notre Dame

Zondag

16/02/2020

16:15

Notre Dame - Zuiderkempen Diamonds

Zaterdag

22/02/2020

18:15

B.C. Gems Diepenbeek - Notre Dame

Zondag

01/03/2020

15:00

Antwerp Giants - Notre Dame

Zondag

08/03/2020

16:15

Notre Dame - Basket Willebroek

Zaterdag

14/03/2020

20:30

Basket Lummen - Notre Dame

Zondag

29/03/2020

16:15

Notre Dame - BC Cobras Schoten-Brasschaat

Zondag

05/04/2020

16:15

Notre Dame - BC Grimbergen

Zaterdag

18/04/2020

18:00

Guco Lier - Notre Dame


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender 2e Landelijke



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



2e Landelijke

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

Campinia Dessel-Retie

12

12

0

0

834

622

36

2

 

Hasselt BT

12

11

1

0

856

638

34

3

 

Lummen

12

9

3

0

749

653

30

4

 

Okido Arendonk

12

8

4

0

825

729

28

5

 

Antwerp Giants

12

8

4

0

783

729

28

6

 

Willebroek

12

7

5

0

762

706

26

7

 

Guco Lier

13

6

7

0

718

840

25

8

 

Notre Dame Leuven

13

4

9

0

637

768

21

9

 

Zuiderkempen Diamonds

12

4

8

0

712

780

20

10

 

Gems Diepenbeek

12

4

8

0

731

836

20

11

 

Grimbergen

12

4

8

0

618

709

20

12

 

Duffel K.B.

12

4

8

0

672

732

20

13

 

Houthalen

12

3

9

0

735

781

18

14

 

Cobras Schoten-Brasschaat

12

1

11

0

678

787

14