Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

2e Landelijke

Debbie Hensmans

Delphine De Cock

Eline Lambert

 

Fran Gilis

 

Jana Kosmajac

Jasmin Verbist

Lizzy Owusu

 

Margot Vandevenne

Meghan Bass

Melanie Loddewijkx

 

Sami Robbeets

Sophie Van Hoof

 

Zelie Dresse

Sportieve begeleiding

Rene Corbeels

Thierry Vandecauter

Ploegbegeleiding

Trainingen

Dinsdag

20u30 - 22u

Donderdag

19u - 20u30

Vrijdag

20u30 - 22u

Eerste training: Za 4/8


  • Kalender

  • Rangschikking


2e Landelijke - Kalender

B

Zondag

12/08/2018

16:15

Notre Dame - Duffel K.B.B.C.

61-46

O

Dinsdag

14/08/2018

19:30

Notre Dame - Royal IV Br

66-46

B

Woensdag

15/08/2018

15:00

KB Oostende Bredene - Notre Dame

55-61

B

Zondag

19/08/2018

16:15

Notre Dame - DBC Duopaint Osiris Aalst

44-48

O

Zondag

02/09/2018

14:45

Royal IV Brussels - Notre Dame

Zondag

09/09/2018

16:15

Notre Dame - DBC Houthalen

61-79

Zaterdag

15/09/2018

17:30

BBC Croonen Lommel - Notre Dame

49-70

Zondag

23/09/2018

16:15

Notre Dame - Basket Willebroek

79-71

B

Zondag

30/09/2018

15:00

BBC Croonen Lommel - Notre Dame

48-81

Zondag

07/10/2018

17:00

Basket Zonhoven - Notre Dame

60-77

Zondag

14/10/2018

16:15

Notre Dame - BBC Okido Arendonk

74-66

Zondag

21/10/2018

16:00

BC Grimbergen - Notre Dame

51-74

Zondag

04/11/2018

16:15

Notre Dame - BC Guco Lier Vzw

71-45

Zondag

11/11/2018

13:00

BC Cobras Schoten-Brasschaat - Notre Dame

49-88

Zondag

18/11/2018

16:15

Notre Dame - Zuiderkempen Diamonds

59-47

Zaterdag

24/11/2018

18:15

BBC Lyra Nila Nijlen - Notre Dame

43-90

Zondag

02/12/2018

16:15

Notre Dame - Hasselt BT

68-60

Zondag

09/12/2018

16:15

Notre Dame - Basket Lummen

64-61

Zondag

16/12/2018

12:30

BBC Sint-Katelijne-Waver - Notre Dame

87-49

Zondag

06/01/2019

15:15

DBC Houthalen - Notre Dame

59-76

Zondag

13/01/2019

16:15

Notre Dame - BBC Croonen Lommel

71-56

Zondag

20/01/2019

17:00

Basket Willebroek - Notre Dame

82-75

Zondag

03/02/2019

16:15

Notre Dame - Basket Zonhoven

65-64

Zondag

10/02/2019

13:30

BBC Okido Arendonk - Notre Dame

67-60

Zondag

17/02/2019

16:15

Notre Dame - BC Grimbergen

75-51

Zondag

24/02/2019

15:00

BC Guco Lier Vzw - Notre Dame

63-71

Zondag

03/03/2019

16:15

Notre Dame - BC Cobras Schoten-Brasschaat

73-37

Zaterdag

09/03/2019

21:00

Zuiderkempen Diamonds - Notre Dame

52-62

Zondag

17/03/2019

16:15

Notre Dame - BBC Lyra Nila Nijlen

20-0 (FF)

Zondag

31/03/2019

14:45

Hasselt BT - Notre Dame

53-37

Zaterdag

06/04/2019

17:30

Basket Lummen - Notre Dame

53-56

Zondag

14/04/2019

16:15

Notre Dame - BBC Sint-Katelijne-Waver

51-52


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender 2e Landelijke



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



2e Landelijke

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

Sint-Katelijne-Waver

26

25

1

0

1764

1284

76

2

 

Notre Dame Leuven

26

20

6

0

1716

1457

66

3

 

Willebroek

26

20

6

0

1897

1561

66

4

 

Hasselt BT

26

19

7

0

1686

1340

64

5

 

Okido Arendonk

26

17

9

0

1612

1450

60

6

 

Houthalen

26

15

11

0

1608

1612

56

7

 

Lummen

26

14

12

0

1716

1541

54

8

 

Zonhoven

26

12

14

0

1707

1640

50

9

 

Zuiderkempen Diamonds

26

11

15

0

1493

1504

48

10

 

Grimbergen

26

11

15

0

1395

1474

48

11

 

Cobras Schoten-Brasschaat

26

8

18

0

1495

1688

42

12

 

Guco Lier

26

8

18

0

1531

1673

42

13

 

Croonen Lommel

26

2

24

0

1280

1868

30

14

 

Lyra Nila Nijlen

26

0

25

0

1107

1915

25