Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

2e Landelijke

Debbie Hensmans

Delphine De Cock

Ellen Willems

Jana Kosmajac

Jessica Van Hoof

Lena Van Dingenen

Melanie Loddewijkx

Olly Clercx

Rani Truyens

Sami Robbeets

Silke Dreesen

Sportieve begeleiding

Jonas Dillen

Thierry Vandecauter

Ploegbegeleiding

Thierry Vandecauter

Lizzy Owusu

Trainingen

Dinsdag

20u30 - 22u

Woensdag

20u30 - 22u

Vrijdag

20u30 - 22u



Eerste training: Di 3/8


  • Kalender

  • Rangschikking


2e Landelijke - Kalender

B

Zondag

22/08/2021

16:15

Blue Tigers - KBBC Miners Beringen

20-0 (FF)

O

Zaterdag

28/08/2021

18:30

BBC Wildcats Gavere - Blue Tigers

67-84

B

Zondag

05/09/2021

17:00

Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele - Blue Tigers

79-74

O

Vrijdag

17/09/2021

20:00

Femina Habac Sint-Truiden - Blue Tigers

32-62

B

Zondag

19/09/2021

16:15

Blue Tigers - Hasselt BT

45-54

Zaterdag

25/09/2021

21:00

Zuiderkempen Diamonds - Blue Tigers

57-56

Zondag

03/10/2021

16:15

Blue Tigers - Titans Basketball Bonheiden

69-57

Zondag

10/10/2021

13:00

BC Cobras Schoten-Brasschaat - Blue Tigers

67-59

Zondag

17/10/2021

16:15

Blue Tigers - Clem Scherpenheuvel

98-42

Zondag

24/10/2021

13:00

BBC Croonen Lommel - Blue Tigers

Zondag

07/11/2021

16:15

Blue Tigers - Basket Willebroek

Zaterdag

13/11/2021

17:30

Basket Lummen - Blue Tigers

Zondag

21/11/2021

16:15

Blue Tigers - KBBC Okido Arendonk

Zondag

28/11/2021

13:15

BC Guco Lier Vzw - Blue Tigers

Zondag

05/12/2021

16:15

Blue Tigers - BC Grimbergen

Zaterdag

11/12/2021

18:15

Phantoms Basket Boom - Blue Tigers

Zaterdag

18/12/2021

21:00

Duffel K.B.B.C. - Blue Tigers

Zondag

09/01/2022

16:15

Blue Tigers - BC Asse-Ternat

Zondag

16/01/2022

16:15

Blue Tigers - Zuiderkempen Diamonds

Zaterdag

22/01/2022

19:00

Titans Basketball Bonheiden - Blue Tigers

Zondag

06/02/2022

16:15

Blue Tigers - BC Cobras Schoten-Brasschaat

Zaterdag

12/02/2022

20:30

Clem Scherpenheuvel - Blue Tigers

Zondag

20/02/2022

16:15

Blue Tigers - BBC Croonen Lommel

Zondag

27/02/2022

17:00

Basket Willebroek - Blue Tigers

Zondag

06/03/2022

16:15

Blue Tigers - Basket Lummen

Zaterdag

19/03/2022

18:45

KBBC Okido Arendonk - Blue Tigers

Zondag

27/03/2022

16:15

Blue Tigers - BC Guco Lier Vzw

Zaterdag

02/04/2022

20:30

BC Grimbergen - Blue Tigers

Zondag

10/04/2022

16:15

Blue Tigers - Phantoms Basket Boom

Zondag

24/04/2022

16:15

Blue Tigers - Duffel K.B.B.C.

Zaterdag

30/04/2022

18:00

BC Asse-Ternat - Blue Tigers


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender 2e Landelijke



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



2e Landelijke

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

Okido Arendonk

4

4

0

0

278

220

12

2

 

Zuiderkempen Diamonds

4

4

0

0

230

217

12

3

 

Guco Lier

4

3

1

0

230

203

10

4

 

Cobras Schoten-Brasschaat

4

3

1

0

225

214

10

5

 

Asse-Ternat

4

2

2

0

213

206

8

6

 

Grimbergen

4

2

2

0

225

191

8

7

 

Blue Tigers

4

2

2

0

282

223

8

8

 

Lummen

4

2

2

0

233

243

8

9

 

Croonen Lommel

4

2

2

0

249

263

8

10

 

Duffel K.B.

4

1

3

0

203

228

6

11

 

Willebroek

4

1

3

0

242

251

6

12

 

Phantoms Boom

4

1

3

0

268

257

6

13

 

Titans ball Bonheiden

4

1

3

0

234

248

6

14

 

Clem Scherpenheuvel

4

0

4

0

176

324

4