Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

2e Provinciale

Elise Goossens

Elise Luyts

Ireen Lambrechts

Klara Stroobants

Liesse Dehaerne

Line Misbaer

 

Margo Haesendonck

Margot De Schuyteneer

 

Myrthe Stalmans

 

Rawan Krayem

Rebecca Baeten

Rinke Beekman

 

Zelie Dresse

Sportieve begeleiding

Jules Marcelis

Ploegbegeleiding

Trainingen

Maandag

20u30 - 22u

Donderdag

19u - 20u30



Eerste training: Do 1/9


  • Kalender

  • Rangschikking


2e Provinciale - Kalender

Zondag

25/09/2022

14:00

Blue Tigers - Hageland United

46-54

Zaterdag

01/10/2022

20:00

Merchtem Eagles - Blue Tigers

49-64

Zondag

16/10/2022

10:00

Blue Tigers - BC Opwijk

55-25

Donderdag

20/10/2022

20:30

Strombeek Beavers Wemmel Basket Club - Blue Tigers

47-58

Zaterdag

29/10/2022

16:45

Molenbeek Rebels Basketball - Blue Tigers

29-62

Zaterdag

05/11/2022

18:15

De Rode Leeuwen - Blue Tigers

40-52

Zondag

13/11/2022

10:00

Blue Tigers - Thor Tervuren

79-28

Zaterdag

26/11/2022

17:00

Hageland United - Blue Tigers

46-32

Zondag

04/12/2022

12:00

Jets Basket Zaventem - Blue Tigers

Zondag

11/12/2022

14:00

Blue Tigers - Jets Basket Zaventem

Zondag

15/01/2023

14:00

Basket Groot Zemst - Blue Tigers

Zondag

22/01/2023

10:00

Blue Tigers - De Rode Leeuwen

Zaterdag

04/02/2023

21:00

Londerzeelse Dunkers - Blue Tigers

Zondag

26/02/2023

12:00

Blue Tigers - Merchtem Eagles

Zondag

05/03/2023

10:00

Blue Tigers - Molenbeek Rebels Basketball

Zondag

12/03/2023

17:30

BC Opwijk - Blue Tigers

Zaterdag

18/03/2023

20:30

BC Streek Inn Vilvoorde - Blue Tigers

Zondag

19/03/2023

10:00

Blue Tigers - BC Streek Inn Vilvoorde

Zaterdag

25/03/2023

18:30

Thor Tervuren - Blue Tigers

Zondag

02/04/2023

10:00

Blue Tigers - Strombeek Beavers Wemmel Basket Club

Zondag

23/04/2023

10:00

Blue Tigers - Basket Groot Zemst

Zondag

30/04/2023

12:00

Blue Tigers - Londerzeelse Dunkers


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender 2e Provinciale



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



2e Provinciale

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

Jets Zaventem

9

8

1

0

497

286

25

2

 

Notre Dame BLue Tigers Leuven

8

6

2

0

448

318

20

3

 

Strombeek Beavers Wemmel

8

6

2

0

467

305

20

4

 

Hageland United

7

6

1

0

362

277

19

5

 

Groot Zemst

8

5

3

0

421

272

18

6

 

Streek Inn Vilvoorde

7

4

3

0

247

316

15

7

 

Opwijk

7

3

4

0

223

291

13

8

 

Merchtem Eagles

7

3

4

0

381

266

13

9

 

De Rode Leeuwen

8

2

5

0

258

399

11

10

 

Londerzeelse Dunkers

8

1

7

0

322

431

10

11

 

Thor Tervuren

7

2

4

0

177

316

10

12

 

Molenbeek Rebels ball

8

0

8

0

239

565

8