Basketclub Dames Leuven
Notre Dame Blue Tigers Leuven

2e Provinciale Heren

Arne Van Corenland

Aron Wils

Bart Mommen

Bruno Delbeke

Dennis Belmans

Domien Raus

Ewout Himpe

Gieljan Huybens

Jan-Willem Everts

Jasper De Coninck

Nick Dewingaerden

Sven Neegers

Sportieve begeleiding

Jef Neegers

Carine Rummens

Ploegbegeleiding

Carine Rummens

Jos Dewingaerden

Herman Raus

Trainingen

Woensdag

20u30 - 22u

Vrijdag

20u30 - 22u

Eerste training: Vr 2/8


  • Kalender

  • Rangschikking

  • Foto's


2e Provinciale Heren - Kalender

Zaterdag

07/09/2019

18:00

Strombeek Beavers Wemmel Basket Club - Notre Dame

58-61

Zondag

15/09/2019

14:00

Notre Dame - Londerzeelse Dunkers

62-64

Zaterdag

21/09/2019

20:00

Merchtem Eagles - Notre Dame

82-40

Zondag

29/09/2019

14:00

Notre Dame - Titans Basketball Keerbergen

46-66

B

Zaterdag

05/10/2019

21:00

BC Opwijk - Notre Dame

79-65

Zondag

13/10/2019

14:00

Notre Dame - Basket Club Groot Dilbeek

59-63

Zaterdag

19/10/2019

20:30

BBC Wobac Sint-Stevens-Woluwe - Notre Dame

76-62

Zondag

27/10/2019

14:00

Notre Dame - Boortmeerbeek & Berg Bulldogs

51-65

Zaterdag

02/11/2019

20:30

Basket Betekom - Notre Dame

63-75

Zondag

10/11/2019

14:00

Notre Dame - Clem Scherpenheuvel

87-64

Zondag

17/11/2019

14:00

Notre Dame - Stella Artois Leuven Bears

73-56

Zondag

24/11/2019

14:00

Notre Dame - KYD Kortenberg Young Devils

62-54

Zaterdag

30/11/2019

20:30

Tigers Halle - Notre Dame

83-57

Zaterdag

14/12/2019

20:00

Basket Groot Zemst - Notre Dame

Zondag

05/01/2020

14:00

Notre Dame - Strombeek Beavers Wemmel Basket Club

Zaterdag

11/01/2020

20:00

Londerzeelse Dunkers - Notre Dame

Zondag

19/01/2020

14:00

Notre Dame - Merchtem Eagles

Zaterdag

25/01/2020

20:30

Titans Basketball Keerbergen - Notre Dame

Zaterdag

08/02/2020

18:00

Basket Club Groot Dilbeek - Notre Dame

Zondag

16/02/2020

14:00

Notre Dame - BBC Wobac Sint-Stevens-Woluwe

Zondag

23/02/2020

15:00

Boortmeerbeek & Berg Bulldogs - Notre Dame

Zaterdag

29/02/2020

16:00

Clem Scherpenheuvel - Notre Dame

Zondag

08/03/2020

14:00

Notre Dame - Basket Betekom

Zaterdag

14/03/2020

20:00

KYD Kortenberg Young Devils - Notre Dame

Zaterdag

28/03/2020

17:00

Stella Artois Leuven Bears - Notre Dame

Zondag

05/04/2020

14:00

Notre Dame - Tigers Halle

Zondag

19/04/2020

14:00

Notre Dame - Basket Groot Zemst


Download de kalender voor uw elektronische agenda

Webkalender 2e Provinciale Heren



!

Speciale wedstrijd (bvb. Microbendag, Benjaminsdag,...).

Contacteer de ploegafgevaardigde voor meer info.

B

Bekerwedstrijd

O

Oefenwedstrijd

T

Tornooi

F

BB4FUN

Routebeschrijving

Voeg wedstrijd toe aan uw elektronische kalender



2e Provinciale Heren

Gesp.

Gew.

Verl.

Gel.

Voor

Tegen

Punten

1

 

Tigers Halle

12

11

1

0

882

636

34

2

 

Strombeek Beavers Wemmel

12

10

2

0

924

739

32

3

 

Boortmeerbeek Bulldogs

12

10

2

0

765

612

32

4

 

Merchtem Eagles

12

9

3

0

833

705

30

5

 

Londerzeelse Dunkers

11

8

3

0

744

605

27

6

 

Titans ball Keerbergen

12

7

5

0

890

843

26

7

 

Groot Zemst

12

5

7

0

875

844

22

8

 

Notre Dame Leuven

12

5

7

0

735

794

22

9

 

Kortenberg Young Devils

12

5

7

0

642

696

22

10

 

Groot Dilbeek

12

4

8

0

763

918

20

11

 

Clem Scherpenheuvel

12

3

9

0

676

851

18

12

 

Wobac Sint-Stevens-Woluwe

12

3

9

0

698

837

18

13

 

Leuven Bears

11

2

9

0

581

716

15

14

 

Betekom

12

1

11

0

672

884

14