René Corbeels
Voorzitter Jeugdcoördinator hoge ringen Vertegenwoordiger Sportieve Cel

GSM: 0495/33 00 95
Email: voorzitter@damesbasketleuven.be

Charlotte Van Den Sype
Ondervoorzitter

Email: ondervoorzitter@damesbasketleuven.be

Eddy Van Avermaet
Ere-voorzitter

Email:

Ronny Geyssens
Penningmeester
Coördinator cel Financiën

GSM: 0479/36 09 90
Email: penningmeester@damesbasketleuven.be en sponsoring@damesbasketleuven.be

Carine Rummens
Secretaris
Coördinator cel Secretariaat

Secretariaat: Zitteblokveld 5, 3020 Herent
GSM: 0496/78 90 32
Email: secretaris@damesbasketleuven.be

Jef Neegers

Jef Neegers
Jeugdcoördinator lage ringen
Vertegenwoordiger Sportieve Cel

Tel: 016/23.86.78
GSM: 0496/11 13 27
Email: jefn@damesbasketleuven.be en sportiefbeleid@damesbasketleuven.be

Michiel Van Dessel

Email: michiel@damesbasketleuven.be

Sarah Timperman

Email: sarah@damesbasketleuven.be

Dorothy Goethals

GSM: 0495/76 43 56
Email: dorothy@damesbasketleuven.be